جهشی از پادکست به سمت رادیو...

در دنیایی زندگی می کنیم که پر شده از شلوغی ها و انتظار کشیدن در صف های طولانی و ترافیک های پرتردد منزل و محل کار که ساعت ها وقت های طلایی زندگی رو بیهوده به ناکجا می برد.(جای رادیوی خونه پدربزرگ خالی)
تلفن های همراه هوشمند هم که نگو و نپرس... که با انواع مختلف اپلیکیشن ها همه رو سرگرم خودش کرده بی آنکه به این فکر کنیم چند ساعت در روز رو صرف آموزش شخصی خودمون کردیم یا چند ساعت در روز رو صرف بهره بردن از تجارب بزرگان حوزه کاری و علایقمان شده (جای سماور کنار رادیو پدربزرگ خالی)

این روزها که همه غافل از گذران عمر، زندگی روزمره خود را دنبال می کنند، با نگاه به همین زمان های طلایی عاملان کار و کسب های کوچک و بزرگ کشور تصمیم به راه اندازی رادیو صدای بازاریابی کردیم و با توجه به رسالت چندساله خود در این مسیر قدم برداشته تا بتوانیم در رشد و توسعه کار و کسب های شما عزیزان سهیم باشیم.

رادیو صدای بازاریابی عضوی از خانواده بزرگ TMBA از خرداد 96 خورشیدی آغاز بکار کرد و در ابتدا با نگاه به تجارب اساتید و بزرگان دانشگاه علوم و دانشگاه بازار پای گفتگوهای این عزیزان نشست. علاوه بر گفتگوهای انجام شده به منظور بهره بردن از مطالب و آموزش های یار مهربان همیشگی با بخش کتاب خوانی ادامه مسیر دادیم. با توجه به استقبال مخاطبان رادیو و همچنین علاقه اساتید و بزرگان صاحب نام کشور به منظور همراهی با ما، دو بخش سوال های شما و صبحانه با کتاب به مجموعه اضافه شد.

گفتنی ها کم نیست اما کم نبودند کسانی که ما را در این مسیر 365 روزه سال خورشیدی همراهی می کنند:

اطلاعات تماس

رادیو صدای بازاریابی
021-66434055
فکس 021-66431461
sedayebazaryabi.com
info@sedayebazaryabi.com
x